تعمیر ماشین آلات راهسازی

تعمیر دامپتراک کوماتسو

تعمیر دامپتراک کوماتسو

تعمیر دامپتراک کوماتسو توسط شرکت های زیادی در کشور ما انجام می شود. گاهی آسیب های گوناگونی در قسمت های مختلف این ماشین صنعتی ایجاد می شود که باید از یک متخصص برای تعمیر آن کمک گرفت. هر یک از بخش های دامپتراک کوماتسو از تجهیزات مختلفی تشکیل شده اند که باید با استفاده از لوازم گوناگون به تعمیر آنها پرداخت. برای آشنایی بیشتر با تعمیر دامپتراک کوماتسو به محصولات انتها مطالعه نمایید.

تعمیر دامپتراک کوماتسو

دامپتراک چیست؟

به وسایل حمل و نقل و ماشین آلات سنگین وزنی که برای تخلیه مواد ساختمانی و معدنی از آن ها استفاده می شود دامپتراک می گویند. این وسیله در صنایع بسیار مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و در سایز های بسیار بزرگ تولید می شود. دلایل مختلفی وجود دارد که این ماشین آلات صنعتی دچار مشکل و اختلالاتی در بخش های گوناگون خود می شوند که رعایت نکردن یک سری نکات فنی می تواند تاثیر زیادی در این مشکلات داشته باشد.

شرکت های خدماتی با استفاده از کادر فنی به تعمیر این ماشین آلات پرداخته و آموزش‌ های لازم را جهت تعمیر بهتر این ماشین ها در اختیار تعمیرکاران خود قرار می دهند. دامپتراک را از اجزای مختلفی تشکیل می شوند که از مهم ترین اجزای آن ها می توان به موتور اشاره کرد.

شرکت کوماتسو

شرکت کوماتسو ژاپن یکی از شرکت های معتبر و جهانی در طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی است که سابقه طولانی مدت در تولید این ماشین آلات صنعتی دارد. این شرکت علاوه بر تولید ماشین آلات انواع لوازم یدکی را برای تعمیر ماشین آلات تولید می کند. تعمیر دامپتراک کوماتسو توسط لوازم یدکی کوماتسو با کیفیت بالاتری انجام می شود.

این شرکت با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته ترین تجهیزاتی که در اختیار دارد انواع دامپتراک را در مدل های گوناگون تولید کرده و به کشورهای گوناگون صادر می کند. کشور ما به عنوان یکی از کشور های پرطرفدار انواع ماشین آلات صنعتی کوماتسو را وارد کشور کرده و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می دهد. اگر این وسایل دچار مشکل شوند آن ها را مورد تعمیر و بررسی قرار خواهند داد.

اجزای مختلف دامپتراک

دامپتراک ها در دو نمونه موتور دیزلی و الکتریکی تولید می شوند. موتور دامپتراک که یکی از اجزای اصلی این ماشین ها شناخته می شود اهمیت بسیار زیادی داشته و باید برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن نکات مختلفی را رعایت کرد. اگر ظرفیت دامپتراک کمتر از ۳۰۰ تن باشد از موتورهای دیزلی برای تولید آن ها استفاده می شود. برای ظرفیت‌های بیش از ۳۰۰ تن نیز از موتورهای الکتریکی برای عملکرد بهتر این وسایل صنعتی استفاده می شود‌ دامپتراک با دو نوع لاستیک توپر و بادی نیز تولید می شود.

بسته به این که بخواهیم از آن در چه مکانی استفاده کنید می توانیم انواع آن را خریداری نمایید. شرکت کوماتسو انواع دامپتراک را با کیفیت بسیار بالا تولید کرده و برای تعمیر دامپتراک کوماتسو نیازی به دانش بسیار بالا در باره قطعات مختلف این ماشین آلات است. این که شما یک مجموعه معتبر را برای تعمیر دامپتراک کوماتسو انتخاب کنید اهمیت بسیار زیادی برای صحت عملکرد این ماشین دارد.

تعمیر دامپتراک کوماتسو

تفاوت دامپتراک و کمپرسی

دامپتراک به کامیون و یا کمپرسی بزرگی اطلاق می‌شود که از آن در معادن و برای حمل و انتقال مواد و استخراج معادن استفاده می‌شود.این ماشین دارای اتاقکی با ظرفیت معین در عقب می‌باشد که از آن برای حمل و جابه‌جایی قطعات و مصالح و یا خاک‌برداری و گودبرداری در معادن استفاده می‌کنند.میزان باری که به‌وسیله کامیون منتقل می‌شود نسبت به دامپتراک کمتر است.

دامپتراک‌ها به علت بزرگ بودنشان فقط در معادن قابل استفاده هستند و در غیر از معادن چندان قابل‌استفاده نیستند.دامپتراک‌ها دارای ظرفیت و ظاهر متفاوتی هستند و اگر کامیون‌ها را نیز جزء دامپتراک‌ها به شمار آوریم دارای ظرفیتی از 10 تن تا 350 تن و با ابعاد و اشکال مختلف هستند.

اغلب دامپتراک‌هایی که در معادن ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای ظرفیتی حدود 15 تن تا 160 تن هستند و در برخی از معادن ممکن است از دامپتراک‌های بزرگ‌تر با ظرفیت بیشتراستفاده نمود.دامپتراک‌ها یا کمپرسی‌ها دارای بازوهایی هیدرولیکی هستند که در قسمت کفی پشت کمپرسی قرار دارد و توسط پیستون اتاقک را بلند کرده و بار را تخلیه می‌کند.

بهترین شرکت برای تعمیر دامپتراک کوماتسو

انتخاب شرکت مناسب و معتبر برای تعمیر دامپتراک کوماتسو اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر مجموعه ما را برای تعمیر این وسایل صنعتی انتخاب نمایید ما به شما این تضمین را می دهیم که این وسایل در مجموعه ما با کیفیت بسیار بالایی تعمیر شده و از لوازم یدکی کوماتسو برای تعمیر آن ها استفاده خواهد شد. مجموعه ما از یک گروه متخصص برای رفع مشکلات دامپتراک کوماتسو استفاده کرده و بررسی قطعات مختلف این وسیله صنعتی را با دقت بسیار بالایی انجام می دهد.

گاهی اوقات مشکلاتی که برای دامپتراک کوماتسو به وجود می‌ آید نیاز به تعمیرات اساسی داشته که زمان بسیار زیادی را نیاز دارد.اگر شما مجموعه ما را برای تعمیر وسایل صنعتی انتخاب نمایید ما با یک تیم متخصص این وسیله صنعتی را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر دامپتراک کوماتسو توسط کادر فنی ما با تمرکز بسیار بالا و در زمان کوتاهی نسبت به مجموعه های دیگر انجام خواهد شد.  سعی کنید در صورت ایجاد کوچک ترین مشکلی در این وسیله صنعتی آن را به تعمیرکاران بسپارید تا مشکل دامپتراک کوماتسو به بخش های دیگر آن منتقل نشده و بتوان با هزینه‌ های کمتر و سرعت بالاتری مشکلات این ماشین را برطرف کرد.

هزینه تعمیر دامپتراک کوماتسو توسط مجموعه ما

هزینه تعمیر دامپتراک کوماتسو با توجه به نوع مشکلی که در این ماشین صنعتی ایجاد شده است متفاوت است. گاهی اوقات نیاز است که برای پیدا کردن مشکلی ماشین صنعتی بخش های گوناگون آن را مورد بررسی قرار داد و زمان زیادی برای تعمیر آن نیاز باشد. گاهی اوقات هم تعمیرات مربوط به یک بخش نبوده و باید چندین بخش آن مورد بررسی و تعمیر قرار گیرند.

این نکات در هزینه تعمیر دامپتراک کوماتسو تاثیر بسیار زیادی دارد. مجموعه ما این وسایل را با هزینه بسیار مناسب تعمیر خواهد کرد.یکی از مزیت‌ های بسیار مهم انتخاب مجموعه ما برای تعمیر دامپتراک کوماتسو هزینه های مناسبی است که از شما دریافت خواهد شد. در مجموعه ما علاوه بر تعمیر دامپتراک کوماتسو تعمیر گریدر کوماتسو نیز با کیفیت بسیار بالا انجام خواهد شد.

لوازم یدکی دامپتراک کوماتسو نیز به صورت اورجینال برای تعمیر دامپتراک مورد استفاده قرار می گیرند. برای مدل های مختلف دامپتراک کوماتسو باید از لوازم یدکی آن ها استفاده کرد. لوازم یدکی دامپتراک HD325 و لوازم یدکی دامپتراک HD785 با بهترین کیفیت در مجموعه ما برای تعمیر این وسایل وجود دارند.

تعمیر دامپتراک کوماتسو

سخن پایانی

همان طور که برای شما توضیح دادیم ماشین آلات صنعتی بسیار زیادی هستند که در معادن و صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.  یکی از این ماشین آلات که توسط شرکت کوماتسو با کیفیت بسیار بالا تولید می شود دامتراک نام دارد.

این ماشین صنعتی نیز پس از مدتی دچار آسیب و مشکل شده که برای رفع این آسیب‌ ها باید آن را مورد تعمیر قرارداد. اگرچه مجموعه های مختلفی برای تعمیر این ماشین صنعتی در کشور وجود دارد اما تعمیر دامپتراک کوماتسو توسط مجموعه ما با کیفیت بسیار بالا انجام می‌ شود. می‌ توانید علاوه بر این ماشین صنعتی تعمیر شاول کوماتسو را نیز به ما بسپارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *